B32621A6333J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32621A6333J289
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
Foi de date: B32621A6333J289.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2720 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32621A6333J289
Număr parc B32621A6333J289 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 369687 pcs Fișa cu date B32621A6333J289.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 400V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Serie B32621
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked descriere detaliata 0.033µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
capacitanță 0.033µF Aplicații High Pulse, DV/DT