B32621A6203J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32621A6203J289
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.02UF 5% 630VDC RADIAL
Foi de date: B32621A6203J289.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3320 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32621A6203J289
Număr parc B32621A6203J289 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.02UF 5% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 394044 pcs Fișa cu date B32621A6203J289.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 400V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Serie B32621 Evaluări -
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
descriere detaliata 0.02µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial capacitanță 0.02µF