B32621A5104J000
EPCOSEPCOS
B32621A5104J000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32621A5104J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RADIAL
Foi de date: B32621A5104J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32621A5104J000
Număr parc B32621A5104J000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 129515 pcs Fișa cu date B32621A5104J000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 160V Tensiunea nominală - AC 90V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Serie B32621
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 495-1375
B32621A5104J
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial capacitanță 0.1µF