B32621A4333J189
EPCOSEPCOS
B32621A4333J189 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32621A4333J189
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Foi de date: B32621A4333J189.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32621A4333J189
Număr parc B32621A4333J189 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 324421 pcs Fișa cu date B32621A4333J189.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Serie B32621
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked descriere detaliata 0.033µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
capacitanță 0.033µF Aplicații High Pulse, DV/DT