B32621A4153K000
EPCOSEPCOS
B32621A4153K000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32621A4153K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: B32621A4153K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32621A4153K000
Număr parc B32621A4153K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 448899 pcs Fișa cu date B32621A4153K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serie B32621
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume B32621A4153K
B32621A4153K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
descriere detaliata 0.015µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial capacitanță 0.015µF