B32621A0222J289
EPCOSEPCOS
B32621A0222J289 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32621A0222J289
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 2200PF 5% 1KVDC RADIAL
Foi de date: B32621A0222J289.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32621A0222J289
Număr parc B32621A0222J289 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 2200PF 5% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 421580 pcs Fișa cu date B32621A0222J289.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC 500V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serie B32621
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume B32621A 222J289
B32621A222J289
B32621A222J289-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
descriere detaliata 2200pF Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial capacitanță 2200pF