B32614A1223J008
EPCOSEPCOS
B32614A1223J008 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32614A1223J008
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.022UF 5% 1.6KVDC RAD
Foi de date: B32614A1223J008.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32614A1223J008
Număr parc B32614A1223J008 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.022UF 5% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 385731 pcs Fișa cu date B32614A1223J008.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC 500V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.240" L x 0.354" W (31.50mm x 9.00mm) Serie B32614
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 495-3617
B32614A1223J 8
B32614A1223J8
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.022µF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.022µF