B32563J1156J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32563J1156J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 15UF 5% 100VDC 2DIP
Foi de date: B32563J1156J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2480 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32563J1156J000
Număr parc B32563J1156J000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 15UF 5% 100VDC 2DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26912 pcs Fișa cu date B32563J1156J000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC 63V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.945" L x 0.429" W (24.00mm x 10.90mm) Serie SilverCap™ B32563
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 2-DIP Alte nume B32563J1156J
B32563J1156J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm)
descriere detaliata 15µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP capacitanță 15µF