B32562J6224K189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32562J6224K189
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC 2DIP
Foi de date: B32562J6224K189.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32562J6224K189
Număr parc B32562J6224K189 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC 2DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 411572 pcs Fișa cu date B32562J6224K189.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.650" L x 0.185" W (16.50mm x 4.70mm) Serie SilverCap™ B32562
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-DIP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.295" (7.50mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
capacitanță 0.22µF Aplicații General Purpose