B32562J1155J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32562J1155J189
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC 2DIP
Foi de date: B32562J1155J189.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32562J1155J189
Număr parc B32562J1155J189 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC 2DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 232767 pcs Fișa cu date B32562J1155J189.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC 63V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Serie SilverCap™ B32562 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-DIP
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata 1.5µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP capacitanță 1.5µF