B32562H6105J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32562H6105J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 1UF 5% 400VDC 2DIP
Foi de date: B32562H6105J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32562H6105J000
Număr parc B32562H6105J000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 1UF 5% 400VDC 2DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 136676 pcs Fișa cu date B32562H6105J000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.650" L x 0.429" W (16.50mm x 10.90mm) Serie SilverCap™ B32562
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 2-DIP Alte nume B32562H6105J
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
descriere detaliata 1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP capacitanță 1µF