B32561J3224K000
EPCOSEPCOS
B32561J3224K000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32561J3224K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC 2DIP
Foi de date: B32561J3224K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32561J3224K000
Număr parc B32561J3224K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC 2DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 149246 pcs Fișa cu date B32561J3224K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.453" L x 0.165" W (11.50mm x 4.20mm) Serie SilverCap™ B32561
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 2-DIP Alte nume 495-6844
B32561J3224K
B32561J3224K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.260" (6.60mm)
descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP capacitanță 0.22µF