B32561J1474K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32561J1474K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC 2DIP
Foi de date: B32561J1474K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32561J1474K000
Număr parc B32561J1474K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC 2DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 152627 pcs Fișa cu date B32561J1474K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC 63V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Serie SilverCap™ B32561 Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz 2-DIP
Alte nume 495-75725
B32561J1474K
B32561J1474K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked descriere detaliata 0.47µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
capacitanță 0.47µF Aplicații General Purpose