B32560J8332K189
EPCOSEPCOS
B32560J8332K189 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32560J8332K189
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 3300PF 10% 630VDC 2DIP
Foi de date: B32560J8332K189.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
11200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32560J8332K189
Număr parc B32560J8332K189 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 3300PF 10% 630VDC 2DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 766465 pcs Fișa cu date B32560J8332K189.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 400V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm) Serie SilverCap™ B32560
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-DIP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.217" (5.50mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked descriere detaliata 3300pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
capacitanță 3300pF Aplicații General Purpose