B32559C3563K000
EPCOSEPCOS
B32559C3563K000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32559C3563K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Foi de date: B32559C3563K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32559C3563K000
Număr parc B32559C3563K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 316452 pcs Fișa cu date B32559C3563K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Serie B32559
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 495-2852
B32559C3563K
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked
descriere detaliata 0.056µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial capacitanță 0.056µF