B32529E6153K189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32529E6153K189
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: B32529E6153K189.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
9600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32529E6153K189
Număr parc B32529E6153K189 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 958900 pcs Fișa cu date B32529E6153K189.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.118" W (7.30mm x 3.00mm) Serie B32529
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked descriere detaliata 0.015µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
capacitanță 0.015µF Aplicații Automotive; EMI, RFI Suppression