B32529D5475M189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32529D5475M189
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 4.7UF 20% 50VDC RADIAL
Foi de date: B32529D5475M189.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32529D5475M189
Număr parc B32529D5475M189 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 4.7UF 20% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 186560 pcs Fișa cu date B32529D5475M189.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC 32V
Toleranţă ±20% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm) Serie B32529
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked descriere detaliata 4.7µF Film Capacitor 32V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
capacitanță 4.7µF Aplicații Automotive; EMI, RFI Suppression