B32529C0563K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32529C0563K289
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.056UF 10% 63VDC RAD
Foi de date: B32529C0563K289.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32529C0563K289
Număr parc B32529C0563K289 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.056UF 10% 63VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1740528 pcs Fișa cu date B32529C0563K289.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 63V Tensiunea nominală - AC 40V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Serie B32529 Evaluări -
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial
Alte nume B32529C 563K289
B32529C563K289
B32529C563K289-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked descriere detaliata 0.056µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
capacitanță 0.056µF Aplicații Automotive; EMI, RFI Suppression