B32524Q8225K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32524Q8225K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL
Foi de date: B32524Q8225K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
720 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32524Q8225K000
Număr parc B32524Q8225K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39419 pcs Fișa cu date B32524Q8225K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 220V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.240" L x 0.827" W (31.50mm x 21.00mm) Serie B32524
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume B32524Q8225K
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.220" (31.00mm)
descriere detaliata 2.2µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial capacitanță 2.2µF