B32524Q6105K000
EPCOSEPCOS
B32524Q6105K000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32524Q6105K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL
Foi de date: B32524Q6105K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32524Q6105K000
Număr parc B32524Q6105K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41048 pcs Fișa cu date B32524Q6105K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Serie B32524
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 495-4187
B32524Q6105K
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.748" (19.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
descriere detaliata 1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial capacitanță 1µF