B32524Q1226J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32524Q1226J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 22UF 5% 100VDC RADIAL
Foi de date: B32524Q1226J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1040 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32524Q1226J000
Număr parc B32524Q1226J000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 22UF 5% 100VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19674 pcs Fișa cu date B32524Q1226J000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC 63V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm) Serie B32524
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume B32524Q1226J
B32524Q1226J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.965" (24.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
descriere detaliata 22µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial capacitanță 22µF