B32523Q8334J000
EPCOSEPCOS
B32523Q8334J000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32523Q8334J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL
Foi de date: B32523Q8334J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2160 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32523Q8334J000
Număr parc B32523Q8334J000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 140672 pcs Fișa cu date B32523Q8334J000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) Serie B32523
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume B32523Q8334J
B32523Q8334J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
descriere detaliata 0.33µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial capacitanță 0.33µF