B32523Q3474K000
EPCOSEPCOS
B32523Q3474K000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32523Q3474K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Foi de date: B32523Q3474K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2880 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32523Q3474K000
Număr parc B32523Q3474K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 206718 pcs Fișa cu date B32523Q3474K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Serie B32523
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume B32523Q3474K
B32523Q3474K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
descriere detaliata 0.47µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial capacitanță 0.47µF