B32523Q3305K000
EPCOSEPCOS
B32523Q3305K000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32523Q3305K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 3UF 10% 250VDC RADIAL
Foi de date: B32523Q3305K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2160 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32523Q3305K000
Număr parc B32523Q3305K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 3UF 10% 250VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 100211 pcs Fișa cu date B32523Q3305K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Serie B32523 Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume B32523Q3305K
B32523Q3305K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized descriere detaliata 3µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
capacitanță 3µF Aplicații Automotive; EMI, RFI Suppression