B32523Q3105J289
EPCOSEPCOS
B32523Q3105J289 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32523Q3105J289
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Foi de date: B32523Q3105J289.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2720 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32523Q3105J289
Număr parc B32523Q3105J289 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188979 pcs Fișa cu date B32523Q3105J289.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Serie B32523
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized descriere detaliata 1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
capacitanță 1µF Aplicații Automotive; EMI, RFI Suppression