B32523Q1475J289
EPCOSEPCOS
B32523Q1475J289 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32523Q1475J289
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 4.7UF 5% 100VDC RADIAL
Foi de date: B32523Q1475J289.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2320 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32523Q1475J289
Număr parc B32523Q1475J289 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 4.7UF 5% 100VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63951 pcs Fișa cu date B32523Q1475J289.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC 63V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Serie B32523
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized descriere detaliata 4.7µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
capacitanță 4.7µF Aplicații Automotive; EMI, RFI Suppression