B32522Q8473J189
EPCOSEPCOS
B32522Q8473J189 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32522Q8473J189
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD
Foi de date: B32522Q8473J189.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32522Q8473J189
Număr parc B32522Q8473J189 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 377866 pcs Fișa cu date B32522Q8473J189.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Serie B32522 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
descriere detaliata 0.047µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial capacitanță 0.047µF