B32522N6154K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32522N6154K289
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.15UF 10% 450VDC RAD
Foi de date: B32522N6154K289.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4680 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32522N6154K289
Număr parc B32522N6154K289 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.15UF 10% 450VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 471442 pcs Fișa cu date B32522N6154K289.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 450V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serie B32522
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked descriere detaliata 0.15µF Film Capacitor 200V 450V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
capacitanță 0.15µF Aplicații Automotive; EMI, RFI Suppression