B32522N6104J000
EPCOSEPCOS
B32522N6104J000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32522N6104J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 5% 450VDC RADIAL
Foi de date: B32522N6104J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32522N6104J000
Număr parc B32522N6104J000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.1UF 5% 450VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 114946 pcs Fișa cu date B32522N6104J000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 450V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serie B32522
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 495-1245
B32522N6104J
B32522N6104JZ1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 200V 450V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial capacitanță 0.1µF