B32522E6224K289
EPCOSEPCOS
B32522E6224K289 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32522E6224K289
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: B32522E6224K289.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3840 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32522E6224K289
Număr parc B32522E6224K289 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 271194 pcs Fișa cu date B32522E6224K289.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Serie B32522
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
capacitanță 0.22µF Aplicații Automotive; EMI, RFI Suppression