B32521N8223K189
EPCOSEPCOS
B32521N8223K189 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32521N8223K189
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
Foi de date: B32521N8223K189.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32521N8223K189
Număr parc B32521N8223K189 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 513072 pcs Fișa cu date B32521N8223K189.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Serie B32521 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata 0.022µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial capacitanță 0.022µF