B32520C6222K189
EPCOSEPCOS
B32520C6222K189 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32520C6222K189
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 2200PF 10% 400VDC RAD
Foi de date: B32520C6222K189.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B32520C6222K189
Număr parc B32520C6222K189 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 2200PF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6314 pcs Fișa cu date B32520C6222K189.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Serie B32520
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked descriere detaliata 2200pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
capacitanță 2200pF Aplicații Automotive; EMI, RFI Suppression