B32520C3184J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32520C3184J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.18UF 5% RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32520C3184J000
Număr parc B32520C3184J000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.18UF 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 453459 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune - Serie B32520
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume B32520C3184J
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata 0.18µF Film Capacitor Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial capacitanță 0.18µF