B32024A3334M000
EPCOSEPCOS
B32024A3334M000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32024A3334M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.33UF 20% 1.5KVDC RAD
Foi de date: B32024A3334M000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32024A3334M000
Număr parc B32024A3334M000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.33UF 20% 1.5KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28722 pcs Fișa cu date B32024A3334M000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1500V (1.5kV) Tensiunea nominală - AC 300V
Toleranţă ±20% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.240" L x 0.531" W (31.50mm x 13.50mm) Serie B32024
Evaluări Y2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 495-3808
B32024A3334M
B32024A3334M-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.906" (23.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.33µF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.33µF