ECS-MPI2520R0-4R7-R
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-MPI2520R0-4R7-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECS-MPI2520R0-4R7-R
Producator / Marca: ECS Inc. International
Descrierea produsului FIXED IND 4.7UH 1.4A 288MOHM SMD
Foi de date: ECS-MPI2520R0-4R7-R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECS-MPI2520R0-4R7-R
Număr parc ECS-MPI2520R0-4R7-R Producător ECS Inc. International
Descriere FIXED IND 4.7UH 1.4A 288MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 203658 pcs Fișa cu date ECS-MPI2520R0-4R7-R.pdf
Tip Molded Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 1008 (2520 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Alte nume XC2413TR Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1MHz Inductanţă 4.7µH
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 4.7µH Shielded Molded Inductor 1.4A 288 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
Rezistența DC (DCR) 288 mOhm Max Ratingul curent 1.4A
Curent - saturație 1.4A