BXM-24BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BXM-24BLK
Producator / Marca: E-Z-Hook
Descrierea produsului TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
Foi de date: BXM-24BLK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BXM-24BLK
Număr parc BXM-24BLK Producător E-Z-Hook
Descriere TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19477 pcs Fișa cu date BXM-24BLK.pdf
Sârmă ecartament 22 AWG Tensiune - evaluat 1000V (1kV)
Tip Patch Cord Metoda de stivuire Non Stackable
Serie E-Z-MICRO-HOOK™ XM Evaluări -
Alte nume Q5803932 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata 24.0" (609.60mm) Banana Plug, Single To Micro Hook Patch Cord 1000V (1kV) Ratingul curent 2.5A
cuprins 1 Lead, Black configurație Banana to Grabber, Hook
Lungimea cablului 24.0" (609.60mm) Al doilea conector Micro Hook
Primul conector Banana Plug, Single
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BXM-18-S
BXM-18-S
Producători: E-Z-Hook
Descriere: TEST LEAD BANANA/GRAB 18" SET/10