SS-23E01-T17
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SS-23E01-T17
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH SLIDE DP3T 500MA 50V
Foi de date: SS-23E01-T17.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SS-23E01-T17
Număr parc SS-23E01-T17 Producător E-Switch
Descriere SWITCH SLIDE DP3T 500MA 50V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6158 pcs Fișa cu date SS-23E01-T17.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Stilul de terminare PC Pin
Switch Travel 2.50mm Funcția de comutare On-On-On
Serie SS, LAMB ambalare Bulk
Temperatura de Operare - Forța de operare 450gf
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - Viața electrică 10,000 Cycles
descriere detaliata Slide Switch DP3T Through Hole Ratingul curent 500mA (DC)
Contactare Timing Non-Shorting (BBM) Materiale de contact Brass
Contactați Finish Silver Circuit DP3T
Tipul actuatorului Baton Materialul de acționare Polyoxymethylene (Acetal) (POM)
Lungimea actuatorului 17.00mm
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SS-30100-019
SS-30100-019
Producători: Bel
Descriere: CONN MOD PLUG 10P10C UNSHIELDED
In stoc: 149482 pcs
Descarca: SS-30100-019.pdf
RFQ
Producători: Wakefield-Vette
Descriere: ALVES ZERO BACKLASH U-JOINT
In stoc: 3665 pcs
Descarca: SS-2500.pdf
RFQ
SS-22F20-G12
SS-22F20-G12
Producători: C&K
Descriere: SWITCH SLIDE DPDT 0.3A 30V