RDTBR10P1T
E-SwitchE-Switch
RDTBR10P1T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RDTBR10P1T
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V
Foi de date: 1.RDTBR10P1T.pdf2.RDTBR10P1T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RDTBR10P1T
Număr parc RDTBR10P1T Producător E-Switch
Descriere SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37162 pcs Fișa cu date 1.RDTBR10P1T.pdf2.RDTBR10P1T.pdf
Lavabil Yes Voltaj 42VDC
Stilul de terminare PC Pin Serie RDT
Pas 0.100" (2.54mm), Full ambalare Tube
Alte nume EG4978-5
RDTBR10PIT
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 10,000 Steps
Lungime 0.393" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.543" (13.80mm) Caracteristici IP67 - Dust Tight, Waterproof
Viața electrică 10,000 Steps descriere detaliata Dip Switch BCD 10 Position Through Hole Rotary with Shaft Actuator 150mA 42VDC
Ratingul curent 150mA Materiale de contact -