PV4F2B011-324
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PV4F2B011-324
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Foi de date: 1.PV4F2B011-324.pdf2.PV4F2B011-324.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV4F2B011-324
Număr parc PV4F2B011-324 Producător E-Switch
Descriere SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4290 pcs Fișa cu date 1.PV4F2B011-324.pdf2.PV4F2B011-324.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 48V Tip Vandal Resistant, Illuminated
Stilul de terminare Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Funcția de comutare On-Mom
Serie PV4, LAMB Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 19.00mm Dia
ambalare Bulk Temperatura de Operare -20°C ~ 55°C
Tipul de montare Panel Mount, Front Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică 1,000,000 Cycles Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Tensiunea de iluminare (nominala) 12 VDC
Tipul de iluminare, Culoare LED, Orange Caracteristici -
Ratingul curent 2A (DC) Culoare - Actuator / Cap Black