P16OAT11KYELYEL
Prezentarea produsului
Număr parc: P16OAT11KYELYEL
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Foi de date: 1.P16OAT11KYELYEL.pdf2.P16OAT11KYELYEL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P16OAT11KYELYEL
Număr parc P16OAT11KYELYEL Producător E-Switch
Descriere SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5288 pcs Fișa cu date 1.P16OAT11KYELYEL.pdf2.P16OAT11KYELYEL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 24V Tensiunea nominală - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Stilul de terminare Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funcția de comutare On-Mom Serie P16
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 16.00mm Dia ambalare Bulk
Temperatura de Operare -20°C ~ 55°C Tipul de montare Panel Mount, Front
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 100,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) 24 VDC Tipul de iluminare, Culoare LED, Yellow
Caracteristici - Viața electrică 50,000 Cycles
descriere detaliata Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Ratingul curent 8A (AC), 6A (DC)