KO118A125
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KO118A125
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 4A 125V
Foi de date: 1.KO118A125.pdf2.KO118A125.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KO118A125
Număr parc KO118A125 Producător E-Switch
Descriere SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 4A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14650 pcs Fișa cu date 1.KO118A125.pdf2.KO118A125.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Stilul de terminare Solder Lug
Funcția de comutare On-On Serie KO
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 19.00mm Dia Temperatura de Operare -
Numărul de poziții 2 Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Poziții detașabile cheie All
Caracteristici - Viața electrică -
descriere detaliata Keylock Switch 2 Position SPDT 4A (AC) 125VAC Panel Mount Adâncimea din spatele flanșei 33.30mm
Ratingul curent 4A (AC) Contactare Timing Not Specified