KC19A30.001NLF
Prezentarea produsului
Număr parc: KC19A30.001NLF
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH ROTARY 9POS 350MA 125V
Foi de date: 1.KC19A30.001NLF.pdf2.KC19A30.001NLF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KC19A30.001NLF
Număr parc KC19A30.001NLF Producător E-Switch
Descriere SWITCH ROTARY 9POS 350MA 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18858 pcs Fișa cu date 1.KC19A30.001NLF.pdf2.KC19A30.001NLF.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Stilul de terminare Solder Lug
Serie KC Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 9.80mm Dia
Forța de operare 8.770gfm Numărul de poziții 9
Numărul de poliți pe punte 1 Numărul de punți 1
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Indicele se oprește Fixed
Caracteristici - descriere detaliata Rotary Switch 9 Position SP9T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount
Adâncimea din spatele panoului 18.50mm Ratingul curent 350mA (AC)
Contactare Timing Non-Shorting (BBM) Materiale de contact Copper Alloy
Contactați Finish Gold Circuit pe punte SP9T
Unghiul de aruncare 30° Tipul actuatorului Flatted (6.35mm Dia)
Lungimea actuatorului 30.00mm