KC14A9.501NPS
Prezentarea produsului
Număr parc: KC14A9.501NPS
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH ROTARY 4POS 350MA 125V
Foi de date: 1.KC14A9.501NPS.pdf2.KC14A9.501NPS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KC14A9.501NPS
Număr parc KC14A9.501NPS Producător E-Switch
Descriere SWITCH ROTARY 4POS 350MA 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18359 pcs Fișa cu date 1.KC14A9.501NPS.pdf2.KC14A9.501NPS.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Stilul de terminare PC Pin
Serie KC Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 9.80mm Dia
Forța de operare 8.770gfm Numărul de poziții 4
Numărul de poliți pe punte 1 Numărul de punți 1
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Indicele se oprește Fixed
Caracteristici - descriere detaliata Rotary Switch 4 Position SP4T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Adâncimea din spatele panoului 14.20mm Ratingul curent 350mA (AC)
Contactare Timing Non-Shorting (BBM) Materiale de contact Copper Alloy
Contactați Finish Silver Circuit pe punte SP4T
Unghiul de aruncare 30° Tipul actuatorului Flatted (6.35mm Dia)
Lungimea actuatorului 9.50mm