D16OAR110GRN
Prezentarea produsului
Număr parc: D16OAR110GRN
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Foi de date: 1.D16OAR110GRN.pdf2.D16OAR110GRN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile D16OAR110GRN
Număr parc D16OAR110GRN Producător E-Switch
Descriere SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9006 pcs Fișa cu date 1.D16OAR110GRN.pdf2.D16OAR110GRN.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 24V Tensiunea nominală - AC 125V
Tip Standard Stilul de terminare Solder Lug
Funcția de comutare On-Mom Serie D16
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 16.00mm Dia ambalare Bulk
Temperatura de Operare -20°C ~ 55°C Tipul de montare Panel Mount, Front
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 100,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
Caracteristici - Viața electrică 50,000 Cycles
descriere detaliata Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Front Ratingul curent 8A (AC), 6A (DC)