D16EER2FREDRED
Prezentarea produsului
Număr parc: D16EER2FREDRED
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile D16EER2FREDRED
Număr parc D16EER2FREDRED Producător E-Switch
Descriere SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5094 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 24V Tensiunea nominală - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Stilul de terminare Solder Lug
Funcția de comutare On-On Serie D16
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 16.00mm Dia ambalare Bulk
Alte nume Q6893624 Temperatura de Operare -20°C ~ 55°C
Tipul de montare Panel Mount, Front Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică 100,000 Cycles Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Tensiunea de iluminare (nominala) 110 VAC
Tipul de iluminare, Culoare Neon, Red Caracteristici -
Ratingul curent 8A (AC), 6A (DC) Culoare - Actuator / Cap Red