300AWSP4J1VS2QE
Prezentarea produsului
Număr parc: 300AWSP4J1VS2QE
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V
Foi de date: 1.300AWSP4J1VS2QE.pdf2.300AWSP4J1VS2QE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 300AWSP4J1VS2QE
Număr parc 300AWSP4J1VS2QE Producător E-Switch
Descriere SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22503 pcs Fișa cu date 1.300AWSP4J1VS2QE.pdf2.300AWSP4J1VS2QE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 28V Tensiunea nominală - AC 120V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare Mom-Off-Mom
Serie 300A Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața electrică 30,000 Cycles descriere detaliata Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 120V Through Hole
Ratingul curent 5A (AC/DC) Culoare - Actuator / Cap Black