300AWDP1J1VS2QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 300AWDP1J1VS2QE
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
Foi de date: 1.300AWDP1J1VS2QE.pdf2.300AWDP1J1VS2QE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 300AWDP1J1VS2QE
Număr parc 300AWDP1J1VS2QE Producător E-Switch
Descriere SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19128 pcs Fișa cu date 1.300AWDP1J1VS2QE.pdf2.300AWDP1J1VS2QE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 28V Tensiunea nominală - AC 120V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare On-On
Serie 300A Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Tensiunea de iluminare (nominala) -
Tipul de iluminare, Culoare - Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Viața electrică 30,000 Cycles descriere detaliata Rocker Switch DPDT 5A (AC/DC) 120V Through Hole
Ratingul curent 5A (AC/DC) Culoare - Actuator / Cap Black