200MSP1T5B7M2REH
E-SwitchE-Switch
200MSP1T5B7M2REH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 200MSP1T5B7M2REH
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Foi de date: 1.200MSP1T5B7M2REH.pdf2.200MSP1T5B7M2REH.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 200MSP1T5B7M2REH
Număr parc 200MSP1T5B7M2REH Producător E-Switch
Descriere SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28465 pcs Fișa cu date 1.200MSP1T5B7M2REH.pdf2.200MSP1T5B7M2REH.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 20V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare On-On
Serie 200 Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 6.35mm Dia
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața electrică 30,000 Cycles descriere detaliata Toggle Switch SPDT Panel Mount
Ratingul curent 0.4VA (AC/DC) Circuit SPDT
Bucșă filetată 1/4-40 Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 6.86mm
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
200MSP1T5B7M2RE
200MSP1T5B7M2RE
Producători: E-Switch
Descriere: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V