200MSP1T1B4M2RE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 200MSP1T1B4M2RE
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Foi de date: 1.200MSP1T1B4M2RE.pdf2.200MSP1T1B4M2RE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 200MSP1T1B4M2RE
Număr parc 200MSP1T1B4M2RE Producător E-Switch
Descriere SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38727 pcs Fișa cu date 1.200MSP1T1B4M2RE.pdf2.200MSP1T1B4M2RE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 20V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare On-On
Serie 200 Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața electrică 30,000 Cycles descriere detaliata Toggle Switch SPDT Through Hole
Ratingul curent 0.4VA (AC/DC) Circuit SPDT
Bucșă filetată Unthreaded Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 9.40mm