200AWMSP5T2A1M7RE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 200AWMSP5T2A1M7RE
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Foi de date: 1.200AWMSP5T2A1M7RE.pdf2.200AWMSP5T2A1M7RE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 200AWMSP5T2A1M7RE
Număr parc 200AWMSP5T2A1M7RE Producător E-Switch
Descriere SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19517 pcs Fișa cu date 1.200AWMSP5T2A1M7RE.pdf2.200AWMSP5T2A1M7RE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 20V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare On-Off-Mom
Serie 200A Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Ratingul curent 0.4VA (AC/DC) Circuit SPDT
Bucșă filetată Unthreaded Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 6.10mm
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
200AWMSP4T2A1M7RE
200AWMSP4T2A1M7RE
Producători: E-Switch
Descriere: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V